• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Gmail
  • LinkedIn

Зовсім недавно ми були в гостях у Дениса Овчарова — партнера, керівника практики захисту бізнесу в Lavrynovych & Partners Law Firm. Говорили про все: і про роботу, і про плани в спорті, і про специфіку проведення обшуків в нашій країні.

Хочемо поділитися з вами основними тезами і інсайтами, з якими ми пішли після цього інтерв’ю.

Денис Овчаров: про кар’єру, криптовалютах і спорті

Про зміни в роботі

Зміни у моєму професійному житті певною мірою викликані моєю системністю у спорті. Мої тренування показали те, чого я хочу і в своїй роботі: все повинно залежати в першу чергу від мене. Бути в «вільному плаванні» — це завжди стрес. Навіть якщо нові пропозиції починають надходити моментально – ти не можеш відразу визначитися з вибором, так як своє розуміння майбутньої роботи опонує того факту, що не можна «влазити в працюючу компанію зі своїм самоваром». Я не відкрив свою компанію, бо боявся скотитися в адміністративний менеджмент і втратити себе саме як адвоката. Хочу ще як мінімум 5 років активно попрацювати у сфері кримінального права.

Про специфіку кримінальних адвокатів

Хороший адвокат у сфері кримінального права – завжди внутрішньо агресивний чоловік. Керувати департаментом дуже важко, таких людей, як хижаків у зоопарку, краще тримати в різних клітинах. Поки ти не входиш в топ-5 адвокатів не чекай черги клієнтів під офісом, виявляй ініціативу і шукай сам клієнтів.

Про криптовалютах і «наїздах»

Статус криптовалют зараз можна охарактеризувати однією фразою: майнить на майнерах. Поки крипта не вийде з тіні, гравці не об’єднаються, не створять свою касту і не позбудуться від готовності «домовлятися» зі старту – корупція в цій сфері не зникне, так як з легкими грошима легко і розлучатися, тобі простіше поділитися, лише б тебе не чіпали. Після формування стабільного крипто-спільноти «наїжджати» навіть на окремі елементи буде складніше, так як це викличе реакцію громадськості.

Обшук – ознака успіху і до нього потрібно бути готовим.

Про спорт

Спорт – це наркотик. Чим він системніше, тим більше хочеться нової навантаження, і тим більше усвідомлюєш, що після такого навантаження з ранку потрібно встати з ліжка і піти займатися справами.

Дивіться повне відео інтерв’ю: