• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Gmail
  • LinkedIn

1. Девід Майстер «Перший серед рівних. Як керувати групою професіоналів»

Кейсі Стенгел, прославлений менеджер бейсбольної команди New York Yankees, одного разу сказав: «Зібрати хороших людей не так вже й складної але. Набагато складніше змусити їх грати разом». Девід Майстер, визнаний світовий авторитет у галузі управління людьми, розповідає, як керувати командою впевнених у собі, талановитих і амбітних співробітників, яких можна сприймати швидше як рівних, ніж як підлеглих.

2. Джэффри Лайкер і Девід Майєр «Талановиті співробітники. Виховання і навчання людей в дусі дао Toyota»

У компанії Toyota розроблена унікальна система управління людьми. Лідери фірми не покладаються на щасливий випадок, який дозволить знайти вроджений талант, – такі рідкісні знахідки. Технологія TWI, в основі якої – добре продуманий стандартизований процес підготовки кадрів, дозволяє досягти неперевершених результатів із звичайними людьми. Це швидше і дешевше, ніж всі відомі методики. Компанія Toyota доводить це на практиці.

3. Маркус Buckingham «До біса недоліки! Як використовувати свої сильні сторони»

Задумайтеся над тим, як Річард Бренсон, глава Virgin, використовує свій зовнішній вигляд для цілей свого бізнесу. Ось приклад, як лідер представляє свої особливості у вигідному світлі. Книга про те, як знайти свої сильні сторони і сильні сторони своїх співробітників і максимально використовувати їх. Вчіться отримувати користь з індивідуальності своїх людей.

4. Едвард Майклз «Війна за таланти»

Керівник програє, якщо не буде залучати та утримувати талановитих людей. Едвард Майклз, директор McKinsey & Company, розповідає, як це роблять лідери 77 корпорацій. Наприклад, Джек Уелч 30 днів в році очолював процес оцінки талантів в GE (знаменита сесія Сі). Уелч дуже цінував своїх «зірок», але в той же час був упевнений, що потрібно організувати роботу так, щоб можна було знайти заміну будь «зірці» протягом восьми годин.

5. Клаудіо Фернандес Араос «Вибір найсильніших. Як лідеру приймати головні рішення про людей»

Як знаходити і розставляти «правильних людей за правильним позиціях»? Цього мало де вчать, а метод проб і помилок обходиться дорого. Тому часто топ-менеджери передоручають підбір кадрів експертам. Але це не вихід. Основних працівників керівник повинен вибирати сам. Цей навик можна натренувати. Ніяка інша інвестиція в свій розвиток не дасть такої високої віддачі. Клаудіо Фернандес Араос, партнер і член керівного комітету компанії Egon Zehnder International, що спеціалізується на підборі вищих керівних кадрів, розповідає, як це зробити.