• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Gmail
  • LinkedIn

«Хто володіє інформацією – той володіє світом»

Сьогодні настільки швидко і стрімко розвивається юридичний бізнес, що якщо юрист не навчається і залишається на колишньому рівні, це прирівнюється до деградації.

Судіть самі: з’являються нові напрями в бізнесі, такі як ІТ-бізнес, які вимагають специфічних знань і підготовки. Територія бізнесу розширюється і він виходить на міжнародний ринок, вимагаючи юридичного супроводу та захисту. Юридичний бізнес впроваджуються нові технології і розробки.

Візьмемо для прикладу ІТ-бізнес. Ми можемо спостерігати його активний розвиток, а також те, що технологічні процеси вимагають кваліфікованого юридичного супроводу. Юрист, який прийме рішення співпрацювати з цією сферою, повинен володіти розумінням в питаннях управління в IT -індустрії, знати різновиди програмного забезпечення, вміти захистити права інтелектуальної власності свого клієнта і забезпечити кібербезпека, забезпечувати залучення інвестицій і захищати від дій правоохоронних органів.

Сенсу проходити навчання «для галочки» з метою отримання диплома, які поповнить настінну колекцію, звичайно ж немає.

Практично у кожного з вас є сторінка у facebook. І кожен раз, коли ви заходите, в новинній стрічці з’являються рекламні пропозиції різноманітних тренінгів та курсів — навчання сьогодні в моді. Але перш, ніж ви натискаєте на кнопку «Зареєструватися», як правило, звертаєте увагу на предмет навчання, на спікера, на можливість онлайн участі і, звичайно ж, вартість навчання та гарантії, яку надає організатор.

Але мало хто дивиться на можливості, які відкриваються перед юристом після проходження навчального курсу.

Якщо навчання у перспективі виводить вас на новий рівень кваліфікації, якщо ви отримуєте практичні інструменти, які можете впровадити в свою практику, підтримку організаторів і гарантії того, що отримані знання застосовуються на практиці у реаліях сьогоднішнього ринку, не зволікайте і докладіть зусиль для того, щоб удосконалюватися.

І тому спеціально для вас, наших колег і партнерів ми проводимо навчальний курс Digital law який присвячений розгляду питань юридичної підтримки в IT-індустрії, структурування IT-бізнесу в Україні, захисту прав інтелектуальної власності, юридичного супроводу при залученні інвестицій в IT-компанії, а також оподаткуванню IT в ЄС і США.

Нагадаємо, що навчання стартує з 17 травня. Продаж квитків активно ведеться резервуйте собі місце, оскільки з 24 квітня буде підвищення вартості участі.