• Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Pinterest
 • Gmail
 • LinkedIn

Консервативна галузь юриспруденції насправді не така вже консервативна. Те, про що ми будемо читати через два роки і з чим працювати через п’ять, вже розробляється, тестується і масштабується. І юристам зараз це важливо відстежувати і розуміти.
25 травня 2016 року в Києві пройде Міжнародна конференція інновацій для юридичного бізнесу LEGAL TECH KYIV 2016, під час якої будуть розібрані основні тенденції, глобальні тренди та перспективи управління юридичною фірмою.

Конференція пройде за участю авторитетних менторів у сфері юридичного бізнесу і індустрії інновацій, а також розробників рішень для юридичних компаній. Будемо говорити про досвід і результати використання інноваційних технологій в бізнес-проектах провідних юридичних компаній України, обговорювати тенденції та перспективи інструментарію як чинника розвитку бізнес-діяльності.
Учасники конференції матимуть можливість поспілкуватися з вітчизняними «першопрохідцями» у використанні hi-tech інструментів в сфері юридичного бізнесу, а також зможуть поділитися своїми і проаналізувати інші успішні кейси використання IT-інновацій в своїй практиці.

До участі запрошуються:

 • Власники юридичного бізнесу;
 • Керівники юридичних департаментів;
 • Фахівці з юридичного маркетингу;
 • Активні користувачі інструментарію ІТ-технологій в бізнес-діяльності;
 • Ментор і інвестори;
 • Розробники рішень для юридичних компаній і департаментів.

Майбутнє вже поруч..

Закони та інше регулювання будуть описані за допомогою програмного коду. Трактувати норми будуть виключно програми, які будуть видавати кінцевому користувачеві результат у вигляді звичного тексту чи готового рішення.
Функція юристів з розплутування погано написаних правил втратить актуальність.

Більшість порушень законодавства, договорів, внутрішньокорпоративних та інших норм стануть технічно неможливими: несприятливі дії будуть автоматично блокуватися, завдяки технологіям.

У зв’язку з домінуючим впливом технологій і масштабними потоками інформації з’являться професії на стику ІТ та права. Стануть звичними фахівці, відповідальні за архітектуру юридичних рішень та за технічне втілення, інженери юридичних знань, спеціалісти з юридичною даними, застосування штучного інтелекту в праві і т. д.

З великою автоматизацією правовідносин почне змінюватися судова професія: зменшиться кількість рутинних спорів (які все більше будуть вирішуватися автоматично) і задіяних в них юристів, з’являться судові експерти з машиночитаних документів та інших технологічних аспектів. Зменшиться потреба в нотаріусів та юристів, що працюють з типовими питаннями…

Місце проведення: Україна, Київ, вул. Смоленська, 31-33, Бізнес-центр «Інком».

Для учасників з інших міст України, країн СНД і Західної Європи передбачена пряма онлайн-трансляція.

Партнери конференції: OpenLex, Legal Marketing Solutions, Академія консалтингового бізнесу, KMBS, Incubator 1991.

Медіа-партнер:«Юридична газета», DIGITIZE, FREELAWYER, Pravotoday.

Робочі мови: російська, українська, англійська.

З питань участі в якості спікера або партнера конференції Legal Tech Kyiv 2016 звертайтеся за номером +38 (044) 337-85-20.