• Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Pinterest
 • Gmail
 • LinkedIn

24 травня відбулася II Міжнародна конференція юридичних інновацій Legal Tech Kyiv 2017. Більше 20 спікерів — менторів у сфері юридичного бізнесу і індустрії інновацій, розробників технологічних рішень для юридичних компаній ділилися своїм досвідом і напрацюваннями з власниками юридичного бізнесу, керівниками юр. департаментів та фахівцями з юридичною маркетингу.

Організаторами Конференції є OpenLex — платформа фінансування судових процесів і Академія консалтингового бізнесу. Генеральним партнером виступила юридична фірма AEQUO, анонсувавши щорічний конкурс інновацій в юридичному бізнесі AEQUO Legal Tech Challenge.

Світові тренди в Legal Tech

Здатні змінити нові технології існуючу юридичну систему і що потрібно для того, щоб досягти успіху в цьому процесі? Для позитивного результату потрібні юристи і розробники, які, об’єднавшись, зможуть розробити необхідні алгоритми і програми, впровадити їх і почати практикувати. Це і буде кроком до переходу юридичного бізнесу на якісно новий рівень.

«Свобода особистості і захист приватної власності можливі тільки у відкритому державі» Ст. Фльонц

У перерві учасники мали можливість поспілкуватися в неформальній обстановці, знайти нові контакти, обговорити перспективи зростання і розвитку.

Legal Tech: інвестиції і перспективи

У другій сесії виступали спікери – партнери проекту, які ділилися зарубіжною практикою в ІТ-праві. Флоріан Глатц (р. Берлін) говорив про розробки програмного забезпечення в сфері блокчейн і правових технологій: «Блокчейн — нова технологічна фундація права». Wilfred De Wever, керівник Hill Justice Accelerator — про інвестування в Legal Tech і доступі до правосуддя. Скайп-конференція з Жульєном Ласала (Julien Lasala, Berlin) була про Акселерації та Інкубації Інновацій. Другу сесію закрила панельна дискусія про інвестування в Legal Tech.

Startup-проектів в Legal Tech

Третя сесія радувала кількістю учасників — українські розробники презентували свої проекти, розкривали можливості створення нових продуктів і показували, як збільшити шанси на виживання стартапів, про еволюцію юридичних послуг, перспективи та труднощі роботи онлайн.

Третя сесія радувала кількістю учасників — українські розробники презентували свої проекти, розкривали можливості створення нових продуктів і показували, як збільшити шанси на виживання стартапів, про еволюцію юридичних послуг, перспективи та труднощі роботи онлайн.

 • Едвард Смишляєв, Chief Innovation Officer, AEQUO, анонсував щорічний конкурс інновацій в юридичному бізнесі AEQUO Legal Tech Challenge. Запуск конкурсу має цілий ряд амбітних цілей: кидає виклик традиційним поглядам на надання юридичних послуг і сприяє створенню сприятливого середовища для розвитку інновацій в юридичній сфері. Основна задача, яку ставлять перед собою організатори конкурсу, – вивести ринок юридичних послуг в Україні на якісно новий рівень, незмінно підвищуючи ефективність роботи юристів і якість турботи про клієнтів. Реєстрація на конкурс та детальна інформація доступні на офіційному сайті конкурсу.
 • Юрій Заремба презентував розумний конструктор для автоматизації процесу підготовки документації Axdraft
 • Григорій Трипульський презентував програму «СПРОСИЮРИСТА», що дозволяє отримувати юридичну консультацію в максимально зручному для потенційного клієнта форматі.
 • Дмитро Глазунов презентував юридичну продуктову екосистему «платформа lz» — необмежені можливості для створення нових значущих продуктів на основі достовірного контенту і супроводжуваних баз даних.
 • Переселкин Денис презентував сервіс YouControl, як повне досьє на кожну компанію України.
 • Оксана Ферчук і Леся Михайленко («Вчасно») продемонстрували можливості електронного документообігу на службі у юристів.

Гарною новиною для юристів став той факт, що з появою технологій не буде хвилі звільнень служителів Феміди — технології рятують від рутини і циклічних дій, систематизують, роблять відносини з клієнтом більш безпечним і підвищують якість надаваних послуг. Так, електронний документообіг робить юристів більш продуктивними, вивільняє додатковий час на виконання особистих комунікативних функцій, а електронно-цифрові сервіси дозволяють збирати та систематизувати документи, легко використовувати їх, надійно захищати, швидко складати і редагувати. Використовуючи подібні сервіси, з’являється можливість подавати в електронному вигляді документи у інстанції (у тому числі, в прокуратуру і суд), підтверджуючи їх електронним підписом. Також з’явилася можливість контролю контрагентів до укладення угод, що підвищує рівень безпеки бізнесу.

Основні тенденції, глобальні тренди та перспективи юридичної професії дають розуміння того, що юридичний бізнес стрімко розвивається і стає більш технологічною. Але для того, щоб технічні можливості і кошти приносили додатковий прибуток юридичного бізнесу, юристам потрібно сміливіше тестувати і впроваджувати їх у професійну діяльність.

Дякуємо інформаційних партнерів, які проявили інтерес до Legal Tech Kyiv 2017 і підтримали проведення заходу: