• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Gmail
  • LinkedIn

Успіх бізнесу залежить не тільки від кваліфікації співробітників, але і від уміння управляти ними для більш ефективної роботи. Всі стикалися з проблемою, коли начебто і набрав команду супер професіоналів, але все одно очікуваного ефекту немає.

Здавалося б, нічого нового, але часто цьому питанню не приділяють належної уваги. Все більше і більше стають популярними start up, і вони показують нам, що не завжди важливо який закінчує університет людина або який у нього досвід роботи в цій сфері. Так в чому ж проблема, як побудувати успішний бізнес і успішну юридичну практику?

Сучасний бізнес орієнтований на одержання коротко рядкової прибутку при мінімальних витратах. Це з однієї точки зору і правильно, але тільки для продавця на ринку. При цьому, так як ми всі знаємо, вкладення в людський ресурс – скоріше можна віднести до довгострокових.

Кажуть, що найскладніше в управлінні бізнесом – змусити працівника працювати. Напевно, у всіх компанія, беруть на роботу тих співробітників, які готові працювати на благо компанії, тобто лише тих, хто мотивований. Але що ж відбувається з співробітником, куди ж дівається його мотивація під час роботи?

По-моєму, бувають помилки при підборі персоналу, але це тільки точково. В основному, мотивація зникає в процесі роботи, а не в процесі прийому персоналу.

З наукової точки зору, мотивація людиною, треба тільки розібратися, що рухає людиною – дізнатися його мотивацію.

Розглядають внутрішні і зовнішні рушійні сили, які діють на поведінку людини. Серед внутрішніх рушійних сил розглядають мотиви, потреби, цілі, наміри, бажання, інтереси людини. До зовнішніх відносять стимули, що виходять із ситуації.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що мотивація це такий собі комплекс мотивів. Важливо визначити кілька мотивуючих факторів і не забувати про те, що вони взаємопов’язані між собою. Бо якщо діяти тільки на один з них, це виявиться не ефективно. Так як це все одно, що вмираючій людині в пустелі дати води, але не допомогти йому сховатися від сонця – погодьтеся мало ефективно для нього =)