• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Gmail
  • LinkedIn

1 грудня пройшов майстер-клас Микити Полатайко, присвячений податкового структурування IT-бізнесу в Україні.

Протягом 6 годин майстер-класу практикуючі юристи розібрали і обговорили питання ПДВ в IT-сфері, детально розібралися, за якою схемою краще працювати з іноземним замовником у сфері комп’ютерних програм і ліцензій, отримали інформацію про переваги і недоліки кожної системи оподаткування виходячи із специфіки планованої роботи, а також торкнулися питання трудових взаємин у цій сфері, з урахуванням почастішання перевірок Держпраці і великих штрафів за такі правопорушення.

Під час майстер-класу учасники детально розібрали, які послуги підлягають оподаткуванню ПДВ, а які ні, конкретно деталізували, що є базою для оподаткування для кожної з операцій, а також операції з розробки програмного забезпечення на замовлення будуть обкладатися ПДВ навіть у тому випадку, якщо згідно з договором, право власності на створений об’єкт отримає замовник.

Крім безпосередньо податків, учасники обговорили, які Кведи обов’язково використовувати при IT-послуги, щоб до суб’єкта господарювання не було питань з боку контролюючих органів.

Під кінець майстер-класу зачепили важливу тему трудових і цивільно-правових взаємин у цій сфері: що економічно вигідніше і що більш безпечно, і завжди економічна вигода перекриє ризик негативних наслідків з урахуванням судової практики, що склалася.

Нагадаємо, що у нас триває набір на курс з юридичного супроводу IT-бізнесу — Digital Law. Попереду на учасників чекають навчальні заходи з міжнародного структурування IT-бізнесу, за особливостями інтелектуальної власності в цій сфері, а також ще дуже багато цікавого.

Реєстрація тут:

https://goo.gl/es9QD7

Приєднуйтесь, буде корисно і інформативно!