• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Gmail
  • LinkedIn

«Шеф, всьо пропало!» — репліка редактора, який написав матеріал, перевірив, а унікальність статті виявилася трохи більше 50%. Наскільки це критично?

Для пошукачів — дуже критично. Якщо ви займаєтесь плагіатом, пошукові роботи ваш сайт мало того, що любити не будуть, так ще і під фільтр відправлять.

Допустима унікальність для сайту — 95-100%. Однак, якщо це — сайт вузької спеціалізації, як юридичний бізнес, і ви пишіть статті на юридичну тематику, обійтися без конкретних специфічних формулювань, назв нормативних документів або інстанцій не вийде. Природно, відсоток унікальності знизиться до 70-75%. Якщо крім назв ваш текст унікальний — не переживайте, він не заподіє шкоди вашому інтернет-ресурсу, а навпаки, буде виданий при пошукових запитах законів або інстанцій, які вказані в статті.

Для любителів маркованих списків та переліків факторів: якщо є бажання переписати з закону весь перелік причин, за якими банк може відмовити у видачі кредиту — зупиніться! Ви не досягнете унікальності. Використовуючи слова і словосполучення зі списку, напишіть історію про пригоди клієнта в банку. Сторителлинг нині рулить! Це зробить вас ближче до клієнта, який побачить, що ви розумієте його проблему, а ваш сайт — унікальним і якісним.

Якщо і при цьому унікальність страждає, змінювати форми слів у реченнях, замініть слова синонімами, але в розумних межах.

Щоб ваші статті були цінними, зберігайте їх правильну структуру: почніть з опису проблеми, покажіть наслідки, до чого вона призведе, якщо її не вирішити, змалюйте можливість вирішення і обов’язково дайте корисність, яка буде цінна для вашого читача. Не скупіться і не пишіть статті «для галочки», в яких одна вода упереміш з займенниками і приводами для більшого обсягу призведуть до втрати читачів.

І про полезностях:

Ресурси для перевірки унікальності:

https://advego.ru/plagiatus/
https://content-watch.ru/
https://text.ru/

(намагайтеся кожну статтю перевірити мінімум на 2-х сайтах)

Ресурс для підбору синонімів:

http://sinonimus.ru/