• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Gmail
  • LinkedIn

6 липня 2018 року в приміщенні Національного університету «Одеська юридична академія»відбувся Літній форум ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк«, генеральними партнерами якого виступили АТ «Barristers» і EQUITY.

Форум вітальним словом відкрила Зоя Ярош, Президент ААУ, яка привітала всіх учасників та гостей заходу, побажала плідної роботи і передала вітальне слово Президента Національного університету «Одеська юридична академія» — Сергію Ківалову, під час виступу якого було підписано меморандум про співпрацю між генеральним партнером ААУ АТ «Barristers» та НУ «ОЮА».

Також з вітальним словом виступив Йосип Бронз, Голова Ради адвокатів Одеської області.

Після вітальної промови І сесію Форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» відкрив Тарас Пошиванюк, партнер EQUITY.

новели КПК і тактику захисту на стадії досудового розслідування у кримінальному провадженні розповів Денис Пономаренко, Голова Одеського відділення ААУ, партнер АО «Barristers».

Денис Бугай, адвокат, партнер VB PARTNERS поділився тактикою захисту справ з міжнародним елементом і способами не допустити екстрадиції.

Микола Шумило, д. ю..н., професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри правосуддя КНУ ім. Т. Шевченко виступив з доповіддю на тему: «Роль і значення суду в структурі кримінального провадження».

Законодавчі перспективи — тема доповіді Ірини Гловюк, завідувача кафедри кримінального процесу НУ «ОЮА», доцента, д. ю..н., адвоката АТ «Barristers», член НКР Верховного Суду.

Завершив сесію В’ячеслав Туляков, суддя ad hoc ЄСПЛ, проректор з міжнародних зв’язків, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України, заслужений діяч науки і техніки України.

Експертами даної сесії виступили: Петро Жовтан — суддя Комінтернівського суду Одеської області, і Надія Стефанів, к. ю.н., суддя Комінтерівського суду Одеської області.

II сесію відкрив Юрій Жовтан, партнерАО «Barristers», який виступив модератором Річного форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк».

II сесію відкрив Юрій Жовтан, партнерАО «Barristers», який виступив модератором Річного форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк».

Обговорювали останні тенденції щодо оскарження ухвал, які не передбачені ст. 309 КПК; допустимість доказів з урахуванням останніх змін у КПК; обґрунтування ризиків, передбачених ст. 177 КПК; обшук: правовий статус вилученого майна; проблеми здійснення захисту в судових стадіях кримінального провадження.

Спікерами виступили: Олександра Яновська, д. ю..н., професор, суддя Великої Палати Верховного Суду; Андрій Мазалов, адвокат, асоційований партнер АТ «Шевердін і Партнери»; Євген Гілін, адвокат, старший партнер АО «Жованник і партнери» , Костянтин Дорошенко, адвокат, партнер АО «Лещенко, Дорошенко і партнери» Олена Костюченко, к. ю.н., доцент, адвокат, партнер ЮФ «Дмитрієва та партнери», Голова Науково-експертної ради та член правління Асоціації адвокатів України, доцент кафедри правосуддя юридичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка.

Експертами сесї були: Олександр Джулай, заступник Голови Апеляційного суду Одеської області, та Альбіна Кадегроб, суддя Апеляційного суду Одеської області.

Віталій Грицик, адвокат, керуючий партнер «АТ «Консалтингова фірма «Домінанта» модерував III сесію Річного форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк».

Першим відкрив III сесію спеціальний гість заходу — Ілля Новіков, адвокат, партнер АО «Barristers», і розповів про главу 30 КПК України: що пішло не так з судом присяжних.

Андрій Холостенко, доцент кафедри кримінального процесу Одеського державного університету внутрішніх справ, к. ю.н., продовжив сесію темою: «Кримінальний аналіз на досудовому розслідуванні».

побудова стратегії захисту в кримінальному провадженні у поєднанні з іншими видами судочинства, говорив В’ячеслав Краглевич, партнер EQUITY.

Аліса Панова, к. ю.н., асистент кафедри кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, виступила з доповіддю на тему: «Окремі питання визнання доказів неприпустимими в зв’язку з суттєвими порушенням прав і свобод особистості».

З останньою доповіддю про призначення експертизи по-новому і про особливості проведення економічних експертиз, виступила Віолетта Федчишина, судовий експерт вищого класу, професор кафедри ОРД Університету ДФС.

Олександр Лещенко, к. ю.н., керуючий партнер АО «Лещенко, Дорошенко і партнери» Андрій Костін, заступник Голови Ради адвокатів Одеської області, заступник Президії АТ «Одеська обласна колегія адвокатів», виступили експертами даної сесії.

IV сесія, модератором якої виступила Президент ААУ, керуючий партнер «Маршаллєр і партнери» — Зоя Ярош, розпочалася з доповіді Андрія Крижевського, юриста, керуючого партнера Мета-інформ, офіційного партнера ЛІГА:ЗАКОН, на тему: Кримільна відповідальність посадових осіб підприємства: аналіз судової практики від «ЛІГА:ЗАКОН».
Владислава Пухаленко, к. ю.н., юрист АТ «Лещенко, Дорошенко і партнери», розповіла про практичні аспекти звернення до ЄСПЛ у кримінальних процесах.

Також з доповідями в даній сесї виступили: Ганна Тетерятник, старший слідчий слідчого відділу Головного управління Національної поліції у АР Крим та місті Севастополь, і Андрій Тригуб, адвокатАО «Скляренко, Сидоренко і партнери». Завершення форуму супроводжувалося яксравим after party: вечіркою у клубі «Пляжник» для всіх бажаючих учасників.

Асоціація адвокатів України дякує всім учасникам форуму за участь у Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк». Сподіваємося захід приніс багато корисної інформації та практичних кейсів для роботи, які Ви будете застосовувати у власній практиці.

Велику подяку висловлюємо модераторам та спікерів заходу за актуальні теми, власні враження і поради.

Також Асоціація адвокатів України вдячна партнерам заходу, а саме: ПКК «ДЕ-ЮРЕ», VB PARTNERS, АТ «КФ» Домінанта, АТ «Жованник і партнери», АК «Маршаллєр і партнери», АТ «Лещенко, Дорошенко і партнери», АТ «Скляренко, Сидоренко і партнери», АТ «Шевердін і партнери» і ЛІГА:ЗАКОН.

Особливу подяку висловлюємо Раді адвокатів Одеської області за підтримку в проведенні заходу.

Велика подяка інформаційним партнерам:

Генеральному медіа-партнеру — видавництву «Юридична практика».Медіа-партнерам: газеті «Юридична Газета», «Закон і Бізнес», «Правовий тиждень», «Поради юриста».

Інтернет-ресурси: «ЮРЛІГА», «ЛІГА:ЗАКОН»,»Obozrevatel.ua», «Українське право», «Freelawyer.ua», «Lawyer.ua», «Протокол», «БІЗРЕЛІЗ», «Lойер», ІА»Vector News», «Femida.UA», «European Arbitration Chamber», «ОдессаМедиа», «Країна.іа», «Business Consulting Academy», «UAZMI», «Резонанс», «M!nd».

Журналів: «Адвокат», «Публічні Люди», «Юрист — Закон»,»Фінансовий Директор Компанії», «Бізнес і безпека».

Компаніям та асоціаціям: «Центр журналістських розслідувань», «ЕВА», «ACC», «АПКБ», «Запорізька ТПП».

Особливу подяку висловлюємо Генеральному партнеру форуму АТ «Barristers» і експертному партнеру EQUITY.