• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Gmail
  • LinkedIn

В основному юридичні компанії хочуть використовувати своїх працівників для задоволення певних бізнес-ідей. Найчастіше ці бізнес-ідеї направлені на одну ціль — прибуток. Ви знаєте, що ваші співробітники працюють з дня в день, то варто спробувати їх мотивувати часткою від чистого прибутку, тоді замість штатних працівників ви отримаєте партнерів у бізнесі, після чого прибуток компанії, найімовірніше, буде збільшено більш ніж удвічі.

Чому вам потрібно виміряти ваших співробітників:

На щастя для вас, вплив ваших співробітників на прибуток вимірне. І коли ваші власні нагороди безпосередньо залежать від результатів діяльності компанії, ви можете тримати парі, що це у ваших інтересах, щоб виміряти продуктивність праці ваших співробітників! Зрештою, тим краще їх продуктивність, тим краще ваша прибуток компанії, і тим краще ваші нагороди.

Тим не менш, працівники занадто часто винагороджується неправильним шляхом: їм платять фіксовано, і відповідно вони приходять відпрацювати свою ставку і не більше. Правило у всіх, чомусь одне: Чим довше працює співробітник, тим більше їм платять. Вдало таку винагороду? Коли компанія успішна, так, але коли виникають спади, то співробітники починають вас покидати, так як вони не розуміють, чому вони повинні робити більше за ті ж гроші.

Прив’язати досягнення співробітника до бонусної системи:

Ваші співробітники повинні брати участь в одних і тих же ризики і можливості, які мотивують вас. Тоді для працівника заробітна плата буде справедливою компенсацією за роботу та інвестиції в розвиток бізнесу. В такому разі працівники, будуть діяти і приймати рішення, так як ніби вони володіють компанією, а ви отримаєте співробітників, які мотивовані результатом діяльності компанії з продуктивністю не гірше вашого. У підсумку ви зв’яжете свою продуктивність і загальну продуктивність з бонусною системою своєї юридичної практики.