• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Gmail
  • LinkedIn

Дорогу здолає той, хто йде

Днями я пив каву зі своїм знайомим юристом-господарником (ми разом вчилися в інституті). Він мені скаржився на те, що не встигає стежити за тенденціями розвитку юридичного бізнесу: «Ти ж знаєш, який зараз потік змін в законодавстві і процесі. Клієнти стають все більш вимогливими і за ті ж гроші, які платили рік тому, зараз вимог на порядок вище! Ось я дивлюся на тебе і дивуюся — як тобі вдається успішно вести бізнес, кожен день постити щось у фейсбуці та ще й родину час приділяти?!».

Секрет мого успіху простий – це правильна і якісна організація.

Зізнаюся, що шлях до цього успіху був не зовсім простим

Крок перший – вивчити і впровадити!

Кілька років тому, коли просування в соціальних мережах набирало обертів, у мене мозок закипав від обсягу інформації, яку потрібно було переробити, вичавити з неї найцінніше і впровадити.

Друга щабель – знайти людей, ХТО цим буде займатися.

Підлеглі завантажені під зав’язку, а у самого часу практично не залишалося навіть на сон.

Третя щабель – систематизувати базу клієнтів і зробити їх максимально лояльними, а не ситуативними.

Четверта щабель – стратегія.

Куди рухатися? В якому напрямку? Які дії будуть максимально ефективними при цьому?

Я просто діяв. Але з-за відсутності чіткого плану у мене йшло у десятки разів більше ресурсів (сил, часу, грошей, здоров’я) на досягнення поставлених цілей.

На цей шлях у мене пішло 10 років.

Зараз, озираючись на весь процес, я можу чітко сказати, що не всі кроки мене до мети безпосередньо, але все – дали колосальний досвід.

Для мене щастя – це служіння людям. І, маючи свій досвід, я бажаю допомогти своїм колегам. Для цього організував Проект, де зібрав всю міць і силу, досвід і знання. Без «води» і «бла-бла-бла». Я розумію цінність вашого часу і уваги.

Я не буду розписувати, чому вам потрібно прийти на цей курс, писати про високі матерії і забирати ваш час. Якщо цікаво – переходьте за посиланням і ознайомтеся з подробицями:

Я просто дам вам останню можливість підвищити свій рівень комунікації і при розумних діях отримувати більш якісні професійні і фінансові результати.

Тільки для тих, хто дійсно бажає вивести свій бізнес на новий рівень! Тільки працюючі інструменти! Тільки успішні практики!

Дорогу здолає той, хто йде!

П. С.

Я просто зобов’язаний попередити, залишився тиждень пільгової ціни. Через 4 дні буде вже в 2 рази дорожче. Поквапся! Зекономив – значить заробив.

З вірою в успіх, Олексій Кравченко.

Реєстрація за посиланням:

http://legalschoolmarketing.com/legalpro/