• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Gmail
  • LinkedIn

Прес-центр: Конференція інновацій для юрбізнесу Legal tech

На конференції обговорять інноваційні технології в юридичній практиці, перспективи інструментарію як чинника розвитку бізнес-діяльності

Реєстрація на захід за посиланням:

http://www.legaltech.in.ua/

24 травня 2017 року за участю авторитетних менторів у сфері юридичного бізнесу і індустрії інновацій, а також розробників рішень для юридичних компаній відбудеться Конференція інновацій для юридичного бізнесу LEGAL TECH KYIV 2017.

Сьогодні в ході прес-конференції організатори розповіли про основні особливості ключового заходи в цій сфері в цьому році. Захід, яке провели компанії OpenLex і Академія консалтингового бізнесу, відбулося в прес-центрі ЛІГИ.

Адвокат, засновник OpenLex — платформи фінансування судових процесів, організатор Legal Tech Kyiv Михайло Гончарук нагадав, що Legal tech замислювався, як майданчик, на якій можуть зустрітися і поспілкуватися люди, пов’язані з розробкою та впровадженням інноваційних технологій, що стосуються судової системи.

Він вказав на позитивний досвід проведення подібного заходу в минулому році. У цьому році організатори націлені на те, щоб конференція була проведена на найвищому рівні.

Зокрема, розповів Михайло Гончарук, за минулий рік збільшилася кількість проектів, юристи стали більш орієнтовані на автоматизацію роботи, застосування інноваційних технологій.

За його словами, Legal tech в цьому році покликана допомогти юристам поліпшити якість роботи, зробити її більш ефективною. Також мова йде про вдосконалення роботи державних органів, що застосовують нові технології. «Адже не секрет, що практично на законодавчому рівні мова йде про впровадження електронного суду в Україні», — підкреслив Михайло Гончарук.

«З іншого боку, Legal tech проекти, інноваційні технології дозволяють простим громадянам отримати більш широкий доступ до правосуддя. На мій погляд, за цим майбутнє», — сказав він.

Агент Інновацій в Праві Hiil Justice Accelerator Дмитро Форемный додав, що Legal tech є необхідністю для кожного юриста, який не хоче залишатися на колишньому рівні.

Він також розповів про результати Legal tech за підсумками 2016 року. «До прикладу, за останні 250 днів 2016 року у світі з’явилося 355 нових Legal tech проектів. Це дуже багато, порівняно з минулими періодами», — підкреслив Дмитро Форемный, додавши, що зростає як кількість проектів, так і інвестиції в них.

«Інвестиції — не тільки в компанії, але також в суспільство. Тобто, компанії, які добре і якісно функціонують, надають юридичні послуги з допомогою технологій, вони також впливають на суспільство», — упевнений він.

Дмитро Форемный впевнений, що Legal tech може істотно знизити витрати на надання юридичних послуг, а також зробити правосуддя більш доступним для громадян. За його словами, з деяких питань громадянам недоцільно звертатися безпосередньо до юристів. «У таких випадках, як правило, Legal tech і буде застосовуватися. І, таким чином, зможе зробити правосуддя більш доступним», — підкреслив він.

«Я думаю, що суспільство чекає змін. І ці зміни обов’язково прийдуть від Legal tech, прогресивних юристів, які розуміють, що за технологіями майбутнє», — підсумував Дмитро Форемный.

Засновник Академії консалтингового бізнесу Олексій Кравченко розповів про організацію конференції, про те, як захід буде проходити.

Він повідомив, що принципово важливо, щоб конференція була максимально доступною, тому передбачається онлайн-трансляція. «Кожен учасник в будь-якій точці земної кулі, який має доступ до інтернету, зможе спокійно приймати участь в конференції, задавати питання, і стати повноцінним її учасником», — розповів Олексій Кравченко.

«Legal tech, як інноваційна майданчик, запрошує всіх тих, хто так чи інакше цікавиться цими питаннями, хто хоче реалізовувати проекти у сфері інноваційної юриспруденції, хто хоче більше дізнатися про це», — підсумував Михайло Гончарук.